מוצרי פרסום | טקסטיל

חברת א.א. פרסומאים (אטדגי) בע"מ מתמחה בעיצוב וייצור מגוון רחב של מוצרי פרסום ומוצרי קד"מ (קידום מכירות). אנו משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות ואיכותיות של הדפסה בחום, הדפסת משי והדפסה ישירה על החומר עם מכונת להדפסה על חומרים קשיחים מבית מותג HP. כמו כן, אנו משלבים פתרונות של חיתוך במכונת Esko או בלייזר מדויק ונקי. הלקוח מוזמן ליהנות ממוצרי מיתוג ופרסום ללא מגבלות ועם גמישות מקסימלית (לרבות בצבעים).

המוצרים מבוססים על חומרי גלם ואביזרים שונים לרבות עטים, שעונים, מחשבונים, חולצות, דגלים, בדים, אריזות מזון, קופסאות, יומנים, מחברות, פולדרים, לוחות שנה, פוסטרים ועוד.

א.א. פרסומאים (אטדגי) בע"מ עובדת עם הגופים הגדולים בישראל בתחום המיתוג והפרסום. הפריטים האיכותיים שמיוצרים במפעלי החברה שומרים על עמידותם לאורך שנים ואנו מסוגלים לבצע הדפסות כמעט על כל פריט או חומר גלם. זאת בהתאם לבקשת הלקוח, רצונותיו, צרכיו ושאיפותיו. כל זאת בהדפסת משי בהדפסה דיגיטלית או בחריטה בלייזר. מוצרי מיתוג ופרסום נעשים בכל גרפיקה ויכולים להיות מבוססים הן על שרטוט מקדים של הלקוח והן על עיצוב בהתאמה אישית על ידי מחלקת הגרפיקה שלנו.

1

שילוט הכוונה פנים וחוץ

מגוון שלטי הכוונה מרהיבים ומדוייקים

2

דפוס דיגיטלי וסטנדים לתצוגה

דפוס דיגיטלי איכותי למגוון פרוייקטים

3

חיפויי קירות וציפוי ויטרינות

מגוון חיפויי קירות וציפוי ויטרינות למראה מושלם

4

מיתוג ועיטוף רכבים

פירסום ומיתוג לרכבים בתנועה

5

מוצרי פרסום וטקסטיל

מוצרי טקסטיל ממותגים ומוצרי פרסום לקד"מ

6

שלטי תלת מימד ושלטים מוארים

שילוט חיצוני מרהיב ומואר לעסקים

7

זכוכית, אלומיניום ופרספקס

הדפסה מתקדמת על זכוכית אלומיניום ופרספקס

8

עבודות מיוחדות

עבודות מיוחדות

9

שילוט הנצחה והוקרה

שלטי הנצחה והוקרה

דילוג לתוכן