מיתוג רכבים / עיטוף רכבים

א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ מתמחה בפתרונות שילוט איכותיים של מיתוג רכבים ועיטוף רכביםהמוצרים שלנו מיוצרים במדפסות איכותיות ומתקדמות של דפוס דיגיטלי בפורמט רחב ומושלמות עם פתרונות מעולים של חיתוך צורני ממוחשב.

על מנת להתאים את הפתרון לצרכים והאתגרים השונים של חשיפה לתנועה ותנאי אקלים,המדבקות המשמשות אותנו לטובת מיתוג רכבים או עיטוף רכבים מציגות שילוב מדויק בין עוצמה ועמידות לאורך שנים לבין נראות ועיצוב מרהיב לעין.

מיתוג רכבים ועיטוף רכבים בחברת א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ יכול לכלול מדבקות סמלים (לוגווכן הדבקות על כל הרכב ובהתאמה מדויקת למכונית והמודל (עיטוף). אנו מבצעים מיתוג ועיטוף רכבים פרטייםמיתוג ועיטוף משאיות,מיתוג ועיטוף רכבים כבדים,מיתוג ועיטוף אוטובוסים,מיתוג ועיטוף מיניבוסיםמיתוג ועיטוף כלים מסחריים ועוד.

א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ מבצעת מיתוג רכבים בהתאמה אישית תוך שאנו לא מגבילים את הלקוח מבחינת גרפיקה או חזון עיצובי רלוונטיההדבקות יכולות להיות מדבקות אטומות וכן מדבקות רשת שאינן חוסמות את שדה הראייה מתוך הרכב (ומתאימות להתקנה בטיחותית על חלונות ושמשות).

עיטוף רכבים ומיתוג רכבים עם חברת א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ מאפשר לכם לבחור בין עיטוף מלא,עיטוף חלקי,והדבקת אותיות חתוכות בצירוף אלמנטים דקורטיבייםבין לקוחותינו בתחום זה ניתן למנות למשל את עיריית באר שבעמפעלי ים המלחמפעלי כילספידוג ועודאנו מתמחים גם בביצוע פרויקטים רחבי היקף של עיטוף ציי רכבים לחברותעסקיםתאגידים וארגונים.

1

שילוט הכוונה פנים וחוץ

מגוון שלטי הכוונה מרהיבים ומדוייקים

2

דפוס דיגיטלי וסטנדים לתצוגה

דפוס דיגיטלי איכותי למגוון פרוייקטים

3

חיפויי קירות וציפוי ויטרינות

מגוון חיפויי קירות וציפוי ויטרינות למראה מושלם

4

מיתוג ועיטוף רכבים

פירסום ומיתוג לרכבים בתנועה

5

מוצרי פרסום וטקסטיל

מוצרי טקסטיל ממותגים ומוצרי פרסום לקד"מ

6

שלטי תלת מימד ושלטים מוארים

שילוט חיצוני מרהיב ומואר לעסקים

7

זכוכית, אלומיניום ופרספקס

הדפסה מתקדמת על זכוכית אלומיניום ופרספקס

8

עבודות מיוחדות

עבודות מיוחדות

9

שילוט הנצחה והוקרה

שלטי הנצחה והוקרה

דילוג לתוכן