הטכנולוגיה

כשעיצוב פוגש טכנולוגיה

שא.א. פרסומאים (אטדגי) בע"מ נשענת על יצירתיות בלתי מתפשרת, מקצועיות גרפית ייחודית, ניסיון שנצבר לאורך כ-30 שנה ושימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום השילוט. כל היתרונות הללו עומדים כעת לרשותכם, ולקוחותינו נהנים מפתרונות שילוט ברמה הגבוהה בענף. כחברה החותרת לעמוד בחזית, א.א. פרסומאים (אטדגי) בע"מ, המשתרעים על פני כ-1500 מ"ר, אנו מצוידים היטב עם המכונות הטובות בעולם בתחום השילוט.

מפעלי א.אפרסומאים (אטדגיבע"מ משתרעים על שטח של כ-1,500 מ"רהמפעלים ממוקמים בעמק שרה בבאר שבע,ורכבי החברה משנעים את השילוט לכל אזור בארץ שכן לחברה לקוחות בפריסה ארצית רחבהבמפעלי החברה שבע מחלקות העומדות לרשות הלקוח ואשר מסונכרנות זו עם זו לטובת קידום וביצוע העבודות והפרויקטים:

  • הנהלה ומשרדים.

  • מחלקת מכירות ושיווק.

  • מחלקת גרפיקה.

  • מחלקת דפוס דיגיטליחיתוך בלייזר וכרסום.

  • מחלקת הדבקות וגמר.

  • מחלקת מסגרות וריתוך.

  • מחלקת התקנות.15

העבודה על בסיס מספר מחלקות משלימות מאפשרת לחברה להעמיד לרשות הלקוח את כל פתרונות השילוט במקום אחד וברמת One Stop Shop. במפעלי החברה מכונות איכותיות שעומדות בחזית הטכנולוגיה לרבות מכונת חיתוך שולחני מבית חברת Esko,מדפסת דפוס דיגיטלי בפורמט רחב של מותג Agfa ,כרסומת CNC,מכונות חיתוך בלייזר,מדפסות להדפסה בחום והדפסת משי,מחלקת מסגרות טכנולוגית ועוד.

אנו מבצעים פרויקטים לשילוט ומיתוג על מגוון חומרי גלם כגון פרספקס, PVC, זכוכית, אלומיניום, פח, אנודייז (Anodize), לוקו-בונד, שמשוניות, טקסטיל, קאפה, קנבס, עץ, אבן ועוד.

המשימה שלנו

אנו מאמינים כי פתרונות שילוט נכונים ויצירתיים יכולים להיות חלק בלתי נפרד מהנראות של העסק וכפועל יוצא מכך- מהצלחתו. א.א. פרסומאים (אטדגי) בע"מ גאה להוביל את לקוחותיה למצוינות בתחום השילוט ועומדת לימינם לאורך כל הדרך.

טכנולוגיית הדפסה

א.א. פרסומאים (אטדגי) בע"מ חרטה על דגלה להוביל את עולם השילוט גם ברמה הטכנולוגית. מפעלי החברה מצוידים במכונות הטובות והמתקדמות ביותר בתחומן בעולם.

השירותים שלנו

א.א. פרסומאים דוגלת בתפיסה בלתי מתפרשת של "הלקוח במרכז". אנו רואים בלקוחותינו כשותפים לכל דבר ועניין, ומתייחסים לכל פרויקט במלוא תשומת הלב. שירותי השילוט שלנו כוללים איפיון, התאמת תקציב, עיצוב גרפי, תכנון הנדסי, ייצור, התקנה ושירות "ביום שאחרי" לתחזוקה ומשימות נוספות  .

חבר "התקן"

התקן נוצר על ידי מישל סורסקי, מומחה לניהול צבע, כיולים ועיבוד תמונה כדי לקדם תקינת צבע מקצועית.

התקינה מאפשרת לעבד גרפיקה, לשלוח עבודה ללקוחות, להדפיס איכות מקסימלית ולראות בכל מקום את אותה הצבעוניות כמו במסכי המחשב והניידים.

ארטסקאן וחברי התקן האחרים מכויילים לפי התקנים המובילים בעולם.

חברי התקן עוברים הדרכות מקצועיות, הכיולים שלהם נבדקים לאורך כל השנה והם זוכים לתמיכת התקן בכל מקרה של תקלה או שאלה.

דילוג לתוכן