אותיות תלת מימד

ייצור אותיות תלת מימד באיכות גבוהה

חברתנו מתמחה בתכנון עיצוב וייצור אותיות תלת מימד לשילוט חיצוני או פנימי בהתאם לתקציב הלקוח, תוך כדי ליווי מקסימלי עד להתקנת השלט בשטח. אותיות מוארות עמידות בתנאי אקלים שונים, שמש, גשם רוחות חזקות.

שימוש במגוון חומרים אלומיניום, פרספקס, פיויסי

ייצור אותיות תלת מימד ממגוון חומרים בשימוש בטכנולוגיות מתקדמות הכוללות מכונת כיפוף מדויקת, כרסום באמצעות CNC וחיתוך פרספקס במכונת לייזר. אנו מבטיחים לך הלקוח שלט ברמה הגבוהה ביותר תוך הקפדה על כל תהליכי הייצור המבוצעים בחברה.

לקבלת הצעת מחיר לאותיות תלת מימד צרו עמנו קשר.

איך מייצרים אותיות תלת מימד?

תחילה יש לבחור את סוג החומר ממנו נייצר את האותיות, אלומיניום, פרספקס או פיויסי. במידה ונרצה שלט עמיד לתנאי חוץ הבחירה הנכונה תהיה דווקא אותיות אלומיניום שאינן מחלידות או נסדקות כתוצאה משמש ישירה.

קניון-עופר-אותיות-תלת-מימד

כיפוף מדויק באמצעות מכונה

אותיות אלו ניתן לייצר בכל מידה הן חזקות ומאפשרות התקנה ישירה על גבי קיר או קונסטרוקציה. תהליך הייצור מורכב וכולל חיתוך פסי אלומיניום כיפוף באמצעות מכונת כיפוף אותיות מתקדמת, לאחר תהליך כיפוף דופן האות נבחר האם אנו רוצים חזית אלומיניום ותאורת הילה אחורית, או חזית פרספקס ותאורה קדמית.

מכונת כיפוף 9700

כרסום וחיתוך באמצעות מכונת CNC

לאחר בחירת סוג האות נחתוך את החזית והתחתית באמצעות מכונת כרסום (CNC), מכונה המאפשרת חיתוך מדויק של לוחות אלומיניום, פרספקס או פיויסי. את התחתית והחזית נחבר לדופן האות.

לאותיות אלומיניום נשתמש בתחתית אלומיניום מרותכת באמצעות ארגון, חזית פרספקס מעבירת אור מסוג קסט. במידה ובחירת הלקוח היא אותיות מסוג פרספקס הדופן והחזית יודבקו בדבק מסוג R21 כולל חיזוק בדבקים אקריליים כגון AC54 להענקת חוזק וגמישות נוספים.

כרסום-אותיות-בכרסומת

הוספת תאורת לדים לאותיות

ניתן להאיר את האותיות הבנויות בתאורת לדים פנימית ליצירת תאורה אחורית או קדמית. בשנים האחרונות נעשה שימוש נרחב במודולי לד חסכוניים בחשמל עמידים לתקופה ארוכה. את המודולים נרכיב בתוך האותיות בהתאם לפיזור מקסימלי לקבלת חלוקת אור אחידה. אנו עושים שימוש בלדים איכותיים תוצרת סמסונג מסוג IP68 עמידים במים.

אות ענקית מוארת

שאלות ותשובות על אותיות בנויות

  1. מה הוא עובי האלומיניום לייצור אותיות בנויות? עובי האלומיניום נקבע בהתאם לגובה ורוחב האות, כאשר האותיות גדולות נעשה שימוש באלומיניום בעובי 1.5מ"מ, אותיות קטנות ניתן גם לייצר באלומיניום בעובי 0.8מ"מ.
  2. מה מחיר שלט הכולל אותיות מוארות? המחיר לשילוט משתנה בהתאם למורכבות הפרויקט, רק לאחר קבלת הדמיה הכוללת מפרט חומרים ניתן לקבל הצעת מחיר מדויקת לשלט.
  3. האם אפשר לשלב תמונה ואותיות באותו שלט? כן אפשר לשלב תמונות לצד האותיות רצוי לעשות זאת עם מחלקת התכנון והגרפיקה לקבלת תוצאה מרשימה.
  4. האם הצבע של האותיות עמיד לתנאי חוץ? האותיות שלנו עמידות לשנים רבות בתנאי חוץ, ניתן לבחור את סוג האותיות אלומיניום בו אנו עושים שימוש בצבע אלקטרוסטטי שעמיד לשנים רבות,
דילוג לתוכן