שלטים לעסקים

שלטים לעסקים - כל מה שצריך לדעת לפני שמזמינים

עבורכם הגולשים, ריכזנו מידע שימושי רב על מגוון נושאים בתחום השלטים. ביניהם: בחירת שלטים לעסקים, סוגי השלטים הקיימים, החומרים מהם מיוצרים והמחירים. בהצלחה בבחירת השלט הנכון לעסק שלך.

ניסיון של עשרות שנים

חברת א. א פרסומאים עוסקת בעיצוב, תכנון וייצור שלטים לעסקים שנים רבות. בעלת ניסיון עשיר ונרחב בתחום. במהלך השנים התבקשנו על ידי חברות ציבוריות ועסקים פרטיים להתאים את השילוט למתחם, לחנות או למרכז הקניות. לכן, התאמנו בעזרת הדמיות ותקציבים ייעודיים, את דרישות הלקוחות למוצרים.

לקבלת הצעת מחיר לשלטים לעסקים צרו עמנו קשר.

איך מתאימים את השלט לעסק?  פרטים ראשונים

בתהליך בחירת השלט, יש להתייחס למספר נקודות חשובות:

 • מיקום השלט בעסק - היכן אפשר להתקין את השלט?. מרחק מכביש מרכזי, מתחם קניות גדול, רחוב חשוך או בתוך קניון מרכזי?. על פי אפיון המיקום ניתן לקבל פרספקטיבה לאופי השילוט שיותקן בעסק. במידה והעסק ממוקם ברחוב חשוך עדיפות לשילוט מואר. או שאולי מקומו של השלט הוא בקניון מרכזי, וכאן - העדיפות היא לשלט תלת ממד. בהתאם לסוגי המיקום השונים, נעדיף שילוט המתאים לשטח, למרחק ולמיקום.
 • מידת השלט - לאחר קבלת מידות ראשונות למיקום השילוט ובחירת סוג השלט, ניתן לקבל הדמיה ראשונית.
 • תקציב השלט - לכל עסק קיים תקציב לרכישת השילוט. על פי תקציב זה נבחר את סוג ומידת השלט. לאחר הבחירה נוכל לבצע הדמיה ממוחשבת.
 • היצמדות להנחיות הרשות או המתחם - ברשויות רבות וגם במתחמים כמו קניונים קיימות הנחיות ברורות על סוגי השילוט הניתנים להתקנה. יש לקבל את ההנחיות ולפעול על פיהם.
קניון-עופר-אותיות-תלת-מימד

מתחילים - שלטים לעסקים הכנת הדמיה ממוחשבת

לאחר שלב האפיון וקבלת התקציב ניתן לבצע הדמיה ממוחשבת. הדמיה המציגה סקיצה של השילוט מעל תמונת העסק. באמצעות הסקיצה ניתן לקבל פרופורציה ראשונית לנראות השלטים בעסק.

איך מקבלים הדמיה לשילוט העסק?

בחברתנו קיימת מחלקה גרפית מתקדמת המעסיקה מעצבים מהשורה הראשונה. בשיתוף עם הלקוח ולאחר בחירת תקציב, נוכל לתקין שלט המתאים לתכונות העסק, למיקום ולתקציב. צילום של המתחם ובשימוש בתוכנות גרפיות מתקדמות כגון: ILUSTRATOR וכד'. באמצעותו, נוכל להעניק לכם, הלקוחות, הדמיה ואומדן ראשוני של העלויות לייצור. כדאי להתייעץ עמנו בבחירת שלטים לעסקים לקבלת תוצאה מיטבית.

לאחר קבלת סקיצה ראשונית נוכל להכין הצעת מחיר ומפרט כמויות - פירוט החומרים והמידות לשלט כולל מפרט מדויק.

תהליך הכנת הדמיה ממוחשבת לשלטים לעסקים

בחירת הסוג - שלטים לעסקים

איך בוחרים את סוג השלט לעסק?

קצת פרטים על סוגי השלטים:

אותיות תלת מימד - אותיות בנויות ממגוון חומרים כמו: אלומיניום, פרספקס או PVC מוקצף. הליך ייצור האותיות מורכב ודורש מיומנות רבה וציוד טכנולוגי חדיש ומתקדם. הוא כולל חיתוך דופן חומר הגלם הנבחר, חיתוך חזית או תחתית בהתאם לדרישות הלקוח. כמוכן, הרכבת הדופן לחזית וחיבור לתחתית. שימו לב - ניתן לשלב באותיות אלו תאורה ולקבל אותיות מוארות.

AZRIELI NEGEV

אותיות מוארות - קיימים מספר סוגים: אותיות בנויות מוארות המשלבות תאורת לדים פנימית ליצירת תאורה חזיתית בשילוב עם פרספקס מעביר אור למשל. דוגמא נוספת לאות מוארת: אות עם תאורת הילה אחורית. בהתקנת שילוט חיצוני נעדיף אותיות אלומיניום שעמידות לשנים רבות. אותיות אלו אינן מחלידות ועמידות בתנאי האקלים הישראלי הקיצוני.

AZRIELI NEGEV

שלטי תלת ממד - לקוחות רבים בוחרים להבליט את העסק ומחפשים שלט שונה ומיוחד. שלטים אלו הם שלטי תלת ממד: אובייקטים הנבנים במידות גדולות ומוצבים מעל הרשת. לדוגמה: כוס קפוצ'ינו גדולה מעל ארומה אספרסו בר, או חבילת צ'יפס גדולה של מקדונלד'ס. מספיק סמל אחד גדול ומרכזי להבליט עסק שלם שהלקוחות מזוהים אתו. מה הסמל שלך בעסק? אולי עגלת קניות גדולה?. שלטי תלת ממד הם העתק של המוצר או הפריט בקנה מידה שווה למידות ענקיות.

כרסום-אותיות-בכרסומת

שלטי לוקובונד - שלט הכולל מסגרת ורקע של לוחות ניתן לשלב בו אותיות או תמונות לפי סקיצה מוכנה מראש. את השלט אפשר לייצר בכל מידה ללא הגבלה.

כרסום-אותיות-בכרסומת

שלט לד - שלטים בוהקים באמצעות צינור מואר. הידעתם? במשך שנים רבות היה נהוג להשתמש בצינורות זכוכית הכוללים אבקה וגז ומכופפים באמצעות חום. צבע האלמנטים המכופפים היה נקבע בהתאם לצבע הזכוכית האבקה והגז שהוחדר לצינור. מעבדות יחידות ובודדות היו מייצרות את האלמנטים ומעניקות שירות לחברות שילוט רבות. שלטי ניאון כיכבו כשלטים לעסקים רבים, גלידריות, בתי קפה, מועדונים. מקומות רבים שרצו לזהור לבהוק למשוך תשומת לב בחרו להזמין שלט זה. ואולם, בשנים האחרונות, עם חדירת הניאון לתחום השילוט - תעשיית הניאון השתנתה. מעבדות רבות שייצרו ניאון נסגרו. זאת, כי היום, ניתן להזמין שלטי ניאון עשויים מצינורות לד הנראים כמעט אותו דבר.

כרסום-אותיות-בכרסומת

מה הם החומרים לייצור שלטים לעסקים ומה לדרוש בהזמנת שלט?

לא בכל יום מתקינים שלט חדש לעסק. ומכיוון שכך, יש לבחור את חברת השילוט בקפידה רבה תוך מתן תשומת לב לרמת הגימור ולאיכות החומרים המשולבים בשלטים. איכות החומרים ורמת הגימור תקבע את אורך חיי השלט, שימוש בחומרים איכותיים יבטיחו את מראהו הטוב לאורך זמן.

איך לדעת שהחומרים והחברה שפנינו אליה איכותית?

כמה נקודות לבחירה בחברת שלטים איכותית:

 1. בקשו לראות תיק עבודות - אם הפרויקט שלכם גדול ומורכב, דרשו לראות פרויקטים דומים שהחברה ביצעה. גשו לשטח, בררו עם לקוחות קודמים ובדקו: האם הם מרוצים מן השירות ומן המוצר?.
 2. בקשו לבקר במפעל ייצור השלטים - קבעו יום לביקור במפעל ייצור השלטים. בקרו במחלקות השונות, גרפיקה, מחלקת ייצור, מחלקת התקנות.
 3. אל תתביישו לבקש לראות את הציוד הנדרש לפרויקט שלכם: מכונת לייזר, כרסומת, מדפסת UV, רתכות, חדר צבע, שולחן חיתוך, גליוטינה, מכופפת, מכונת כיפוף אותיות, משאית מנוף.
 4. בדקו את וותק החברה - חברה וותיקה מוכיחה שהיא שורדת בשוק. חברה שלא שינתה את שמה מעניקה ביטחון רב שהיא חברה יציבה ללא תלונות רבות.
 5. שאלו האם קיים ביטוח להתקנת השלט בשטח - חברה רצינית ויציבה מבצעת ביטוח. שלטים לעסקים חייבים להיות מבוטחים למקרה של נפילה מסופות או ממקרים שונים.
 6. במידה ואתם לפני הזמנת שלט בקשו לדעת: האם השילוט כולל אחריות?. מה תוקף האחריות לשילוט עסק ומה כוללת האחריות?. שלט מחומרים זולים לא יעמוד זמן רב ולא ניתן להעניק עליו אחריות.

איכות שלטים לעסקים

איכות החומרים ורמת הגימור תקבע את אורך חיי השלטים לעסקים

בשוק קיימים חומרים רבים חלקם איכותיים וחלקם ירודים. החברות המובילות בשיווק חומרי גלם לשילוט מציעות מבחר ענק של חומרים ממדינות שונות. למשל: גרמניה, איטליה, ספרד, הולנד, קוריאה, סין, הודו. אנו בחרנו לעבוד עם חומרים איכותיים תוצרת גרמניה. בכך, אנו מעניקים ללקוחות עבודה ברמת גימור גבוהה ובשימוש בחומרים איכותיים עמידים לשנים רבות.

כמה דברים שחשוב לדעת על שימוש בחומרים:

 1. מדבקות לחיתוך תוצרת גרמניה - מדבקות אורופול תוצרת גרמניה לשימוש בשילוט חיצוני. מדבקות עמידות לשנים רבות. סדרות מובילות: 551, 751.
 2. מדבקות להדפסה לפורמט רחב - מדבקת וניל תוצרת גרמניה או איטליה עמידות לתנאי חוץ.
 3. למינציה UV - הוספת הגנה למדבקה על ידי שימוש בלמינציה איכותית.
 4. לוחות פרספקס מסוג קאסט - לוחות פרספקס ברמה גבוהה. לוחות בתהליך יציקה ולא משיכה מעניקים אורך חיים גבוהה יותר לגוון ולחומר הגלם.
 5. שנעים לשלטים - התקנת שנעים עם אישור מכון תקנים בלבד.
 6. מודיולי לד - לשימוש כתאורה בשלטים בחרנו במודיולים תוצרת סמסונג - החברה הגדולה בעולם והמובילה.

דילוג לתוכן